اطلاعات

اصالت کالا

تضمین اصالت کالا

مانچو؛ فقط کالای اصلی

مانچو اصالت همۀ کالاهایش را تضمین و همۀ آن‌ ها را به صورت کاملا معتبر عرضه می‌کند. از آنجا که مانچو برای تامین کالاهای ارائه شده در وب سایت، تنها با وارد کنندگان و عمده فروشان رسمی و قانونی همکاری می‌کند، مشتریان می‌توانند مطمئن باشند که کالایی که از مجاری قانونی وارد کشور شده است، را از مانچو خریداری می‌کنند.
شرکت‌ هایی که دارای شرایط لازم برای واردات رسمی نیستند و یا مجوز نمایندگی رسمی ندارند امکان واردات کالا را ندارند و فعالیت آنها غیرقانونی محسوب می‌شود. ذکر این نکته در اینجا لازم است که کشور سازنده روی اصالت کالا تاثیری ندارد و این برند معتبر است که کیفیت کالا را تعیین می‏‌کند. برای نمونه در حال حاضر بسیاری از کالاهای موجود در بازار ایران و سایر کشورها ساخت چین هستند و تنها به دلیل خط تولید ارزان ‏‌تر است که در این کشور تولید شده‌اند.

 به همین جهت ساخت چین بودن کالا نشانه ضعیف بودن برند نیست. برند شوپینگ و کالاهای استیل که در سایت مانچو به فروش می رسند از معتبرترین برندهای ساخت زیور آلات مشابه طلا هستند که به سراسر جهان صادر می شوند و به دلیل  کیفیت ، زیبایی و قیمت مناسب آن و ضد حساسیت بودن زیورآلات در بین تمامی اقشار جامعه دارای محبوبیت هستند.

 

دیدگاهتان را بنویسید