اطلاعات

روش‌های پرداخت

روش‌های پرداخت

1- پرداخت از طریق درگاه اینترنتی

همگی کاربران فروشگاه آنلاین مانچو می‌توانند در هنگام ثبت سفارش، از طریق درگاه اینترنتی بانک‌ها در سایت فروشگاه آنلاین مانچو، هزینه سفارش خود را به صورت آنلاین پرداخت و در قسمت پرداخت در سبد خرید ثبت کنند. پرداخت موفق مبلغ به منزله ثبت قطعی این پرداخت برای سفارش است و نیازی به اطلاع دادن آن نیست و سفارش به صورت خودکار وارد مراحل آماده سازی و ارسال می‏‌شود.
توجه داشته باشید که تحویل گیرنده سفارش هنگام دریافت کالا، باید کارت شناسایی همراه داشته باشد.
لازم به ذکر است که پرداخت اینترنتی باعث ایجاد الویت و تسریع در پردازش سفارش کاربران می‌شود.

– چگونگی پرداخت اینترنتی
کاربران محترم سایت فروشگاه آنلاین مانچو می‌توانند مبلغ سفارش خود را با استفاده از همه کارت‌های بانکی عضو شبکه شتاب پرداخت کنند. هم اکنون، با کارت بانک‏‌های ملی، صادرات، پارسیان، سامان، اقتصاد نوین، پاسارگاد، ملت، کشاورزی، توسعه صادرات، صنعت و معدن، بانک سینا و کارآفرین امکان خرید اینترنتی وجود دارد. هنگام پرداخت اینترنتی اطلاعات زیر از شما پرسیده می‌شود که پس از وارد کردن آنها و تایید پرداخت، از موفقیت عملیات پرداخت خود مطلع می‌شوید.

1- 1  – شماره 16 رقمی کارت
این شماره در کارت همه بانک‏‌ها، بر روی کارت درج شده است.

1- 2 – رمز خرید اینترنتی یا رمز دوم
برای پرداخت اینترنتی لازم است قبلاْ رمز دوم (رمز خرید اینترنتی) کارت بانکی خود را فعال کرده باشید.
رمز دوم (رمز خرید اینترنتی)، با رمزی که شما هنگام استفاده از دستگاه‌‏های خود پرداز وارد می‌کنید، تفاوت دارد. برخی از بانک‌ها مثل بانک سامان معمولاً رمز اینترنتی را هنگام صدور کارت تحویل می‌دهند، اما کارت بیشتر بانک‏‌ها در زمان تحویل، رمز خرید اینترنتی ندارند، برای فعال کردن رمز خرید اینترنتی، می‏‌توانید به دستگاه خودپرداز بانک صادر کننده کارت خود مراجعه و کارت خود را وارد کنید و بخش عملیات رمز را انتخاب کنید. سپس، در بخش رمز دوم یا رمز اینترنتی، رمز خود را انتخاب کنید.

1- 3 – کد CVV2
این کد یک عدد ۳ یا ۴ رقمی است که پشت یا روی کارت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های بانکی درج می‌شود و به‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌عنوان یک کد امنیتی در پرداخت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های اینترنتی کاربرد دارد. این کد روی کارت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ بانک‏‌های ملت، صادرات، پاسارگاد، سامان، پارسیان و… به صورت یک عدد 3 رقمی حک شده است یا در برخی کارت ها مانند بانک ملی 4 رقمی است.

1- 4 – تاریخ انقضا
تاریخ انقضا هم روی بیشتر کارت‌های بانکی حک شده است. اگر روی کارت شما تاریخ انقضاء وجود ندارد، می‏‌توانید از عدد 12 به جای ماه و از 99 به جای سال انقضای کارت استفاده کنید.

2- پرداخت از طریق درگاه موبایلی مانچو ( #2074799*3*741*  )  این سیستم پرداخت به دلایل امنیتی در کل کشور قطع شده است.

فروشگاه آنلاین مانچو در اقدامی جدید پس از اخذ تمامی مجوزهای لازم برای فعالیت در فضای مجازی از قبیل نماد الکترونیکی فروشگاه های اینترنتی (enamad.ir) و ستاد ساماندهی پایگاه های اینترنتی (samandehi.ir) ، مجوز درگاه موبایلی ایمن جهت رضایت خاطر مشتریان عزیز را دریافت کرده است.

از این پس مشتریان گرامی که از طریق کانال تلگرام و یا پیج اینستاگرام مانچو محصولات مد نظر خود را انتخاب می کنند به راحتی و با داشتن کارت بانکی عضو شبکه شتاب (کارتهای بانکی معتبر عضو شبکه شتاب می باشند) و داشتن رمز دوم (رمز اینترنتی) می توانند با شماره گیری شماره درگاه موبایلی فروشگاه آنلاین مانچو #2074799*3*741* مبلغ کالای مورد نظر و انتخابی خود را در عرض فقط چند ثانیه پرداخت نمایند (این روش کاملا شبیه به خرید شارژ سیم کارت های اعتباری می باشد.)، و با ارسال شماره پیگیری و آدرس پستی و شماره تلفن به فروشگاه آنلاین کالای مورد نظر خود را با پست پیشتاز دریافت نمایند. در صورت نیاز به آموزش پرداخت از طریق درگاه موبایلی به روی تیتر کلیک کنید.

3- پرداخت در محل تحویل

به کاربران محترم توصیه می‌شود جهت تسریع در پردازش سفارش، پرداخت خود را به صورت اینترنتی انجام دهند. با وجود این، برای آسودگی بیشتر آن دسته از مشتریانی که تمایل دارند هزینه سفارش خود را هنگام دریافت آن پرداخت کنند، مانچو این امکان را نیز فراهم آورده است که در صورتی که آدرس تحویل سفارش آنها، شهر تهران و کرج باشد، هزینه را هنگام تحویل گرفتن سفارش، پرداخت کنند.

توجه : درحال حاضر پرداخت در محل فقط برای مشتریان ساکن شهر تهران و کرج میّسر می باشد، و این محدودیت به دلیل محدودیت ارائه خدمات پست پیشتاز می باشد.

4- پرداخت بصورت کارت به کارت

آن دسته از کاربرانی که تمایل به پرداخت کارت به کارت دارند و یا سفارش خود را از صفحه اینستاگرام و یا به پشتیبان آنلاین واتس اپ برای ما ارسال می کنند، و یا رمز دوم کارت بانکی خود را دریافت نکرده اند میتوانند پرداخت خود را از طریق کارت به کارت انجام دهند

اطلاعات کارت جهت پرداخت به صورت کارت به کارت برای مشتریان :

  • شماره کارت : 4107 1787 8610 6219
  • بانک سامان
  • به نام : وحید منوچهریان

نکات:
– در صورتی که پرداخت هزینه سفارش به صورت اینترنتی انجام شده باشد، تحویل گیرنده سفارش هنگام دریافت کالا، باید کارت شناسایی معتبر مانند کارت ملی همراه داشته باشد.
– به مشتریان محترم توصیه می‌شود جهت تسریع در پردازش سفارش، پرداخت خود را به صورت اینترنتی انجام دهند.

توجه : برای آسودگی بیشتر آن دسته از مشتریانی که تمایل دارند هزینه سفارش خود را هنگام دریافت آن پرداخت کنند،  فروشگاه آنلاین مانچو امکان پرداخت در محل را نیز فراهم آورده است.

  1. به مشتریان عزیز پیشنهاد می شود جهت تسریع در روند ارسال محصولات ،هزینه سفارش خود را از طریق درگاه اینترنتی سایت و یا کارت به کارت پرداخت نمایند.
  2. اطلاعات کارت جهت پرداخت به صورت کارت به کارت برای مشتریان :

شماره کارت : 4107 1787 8610 6219

بانک سامان

به نام : وحید منوچهریان

دیدگاهتان را بنویسید